W sobotę rozegraliśmy sparing z drużyną Wisły Płock, natomiast w niedzielę zawodnicy, którzy nie wystąpili w sobotnim sparingu zagrali w halowym turnieju w Pułtusku dla rocznika 2000, w turnieju tym zajęliśmy 6 miejsce.

 

W środę 25 lutego rozegraliśmy sparing z drużyną Dragona Bielany, mecz zakończył się naszą porażką 2:3. Bramki strzelili Damian Mika i Krystian Duda.

 

 

14 lutego rozegraliśmy sparing z drużyną Olimpii Warszawa. Spotkanie zakończyło się naszą porażką 1:5 (1:2).

Jedyną bramkę strzelił Krystian Duda.

 

Więcej…

 

W weekend 13 i 14 grudnia zajęliśmy II miejsce w Ogólnopolski Turnieju Piłki Nożnej który rozgrywany był na Mazurach w Mikołajkach.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Krzysztof Bujak.

 

22 listopada wzięliśmy udział w turnieju Sokół Cup, w którym zajęliśmy II miejsce, dodatkowo najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Damian Dzwonkowski. Gratulacje dla wszystkich zawodników.

Varsovia II - Sparta Jazgarzew

30 października rozegraliśmy ostatni mecz ligowy w tym roku, spotkanie zakończyło się naszym zwycięstwem 14:0 (5:0). Tym samym rundę zakończyliśmy z kompletem zwycięstw i bilansem bramkowym 74:4 w 8 meczach.

Więcej…

Varsovia II - Grom Lipowo

22 października mieliśmy rozegrać mecz ligowy z drużyną Gromu Lipowo, jednak goście kilka dni wcześniej poinformowali, iż nie stawią się na meczu, więc otrzymaliśmy walkower 3:0.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1236
mod_vvisit_counterWczoraj1526
mod_vvisit_counterW tym tygodniu5989
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień8420
mod_vvisit_counterTen miesiąc7132
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc36988
mod_vvisit_counterŁącznie1512791