Nabory do Reprezentacji Varsovii

W dniach 14-23 sierpnia, na boisku przy ulicy Międzyparkowej 4, odbędą się nabory do "Reprezentacji Varsovii" oraz "Varsovii Centrum" na sezon 2018/2019.

Zgłoszenia na nabory przyjmowane są drogą mailową:

rocznik 2005: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podczas gier naborowych zawodnicy będą poddawani obserwacji i ocenie przez sztab szkoleniowy, w którego skład wchodzić będą m.in. trener reprezentacji i koordynator etapu, koordynator szkolenia i dyrektor sportowy.

 

Harmonogram treningów naborowych dla rocznika 2005:

- 14.08 (wtorek) godz. 18:00

- 16.08 (czwartek) godz. 18:00

- 21.08 (wtorek) godz. 18:00

- 23.08 (czwartek) godz. 18:00

Podstawowe wymogi w obszarze kryteriów naborowych określone są w tzw. "Piramidzie identyfikacji talentów Varsovia Football System". 

 

Do "Varsovii Centrum" zaproszeni zostaną wyróżniający się zawodnicy, którzy nie otrzymali powołania do Reprezentacji Varsovii.

Lista powołanych do "Reprezentacji" i "Varsovii Centrum" na sezon 2018/2019 umieszczona będzie na naszej stronie internetowej do dn. 27.08.2018.
Nieotrzymanie zaproszenia do Reprezentacji lub do Centrum nie zamyka drogi do dołączenia do niej w późniejszym czasie.
Postępy zawodników trenujących w naszych Centrach Treningowych i Klubach Partnerskich będą regularnie monitorowane pod względem poziomu w odniesieniu do rówieśników oraz dynamiki rozwoju w dłuższym okresie czasu.

Udział w naborach nie jest obowiązkowy. Informujemy, że przyjmowane są także zapisy do naszych Centrów Treningowych:

- Bielany

 

- "Sempołowska"

 

Rekomendujemy również udział w rekrutacji do Klubów Partnerskich Varsovii.