Informacje dotyczące naborów do klasy sportowej w SP nr 210 znajdują się na: sp210.varsovia.waw.pl

Varsovia - Victoria

W niedziele, 4 grudnia o godzinie 9.00 rozegramy mecz z drużyną Victoria Berlin. 

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 8.20 na Hutniku, ul. Marymoncka 42. 

Zabieramy: białe getry, czerwone spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, owoce, woda, roller.

Varsovia - Jagiellonia - Górnik Łęczna

 

W sobotę, 3 grudnia o godzinie 11.00 rozegramy trójmecz z drużynami Jagiellonia Białystok i Górnik Łęczna. 

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 10.20 na Varsovii. 

Zabieramy: białe getry, czerwone spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, owoce, woda, roller.

Turniej Copalnia Talentów

W dniach 26-27 listopada weźmiemy udział w turnieju "Copalnia Talentów 2022". 

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 13.40 na Varsovii.

Zabieramy: białe getry, czarne spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, owoce, woda, roller.

Powołania: Cudak O., Grodzki A., Koundouno M., Lenart A., Łysiak K., Machnowski F., Nocuń S., Pośpiech T., Siwiński J., Szulecki A., Szmytkowski N., Wiśniewski P., Łowczykowski J., Gałązka B., Szwarc A., Zieliński A., Jażdżyk G., Wszołczyk-Lipka S., Czujko M., Krysztofiak A., Ziółkowski M., Krukowski A., Hrehoruk K., Milczarski A.

 

 

 

Juventus - Varsovia

 

W niedziele, 20 listopada, rozegraliśmy mecz z drużyną Juventus Academy Warszawa. 

Juventus - Varsovia

 

W niedziele, 20 listopada o godzinie 11.00 rozegramy mecz z drużyną Juventus Academy Warszawa. 

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 10.20, ul. Sobieskiego 68. 

Zabieramy: białe getry, czerwone spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, owoce, woda, roller.

Powołania: Cudak O., Grodzki A., Koundouno M., Lenart A., Łysiak K., Machnowski F., Nocuń S., Pośpiech T., Szulecki A., Szmytkowski N., Wiśniewski P., Wszołczyk-Lipka S., Szwarc A., Jażdżyk G.

 

Varsovia - Radomiak Radom - KS Wisła Józefów

 

 

W sobotę, 19 listopada o godzinie 10.00 rozegramy trójmecz z drużynami RKS Radomiak Radom i KS Wisła Józefów. 

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 8.15 na Varsovii. 

Zabieramy: białe getry, czerwone spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, owoce, woda, roller.

Powołania: Cudak O., Grodzki A., Koundouno M., Lenart A., Łysiak K., Machnowski F., Nocuń S., Pośpiech T., Szulecki A., Szmytkowski N., Wiśniewski P., Wszołczyk-Lipka S., Szwarc A., Jażdżyk G., Krysztofiak A., Gałązka B., Milczarski A.

 

 

Prime Dreams Cup 2022

 

W dniach 12-13 listopada weźmiemy udział w turnieju "Prime Dreams Cup 2022". 

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 8:15 w Jadwisinie ul. Szkolna 48.

Zabieramy: białe getry, czarne spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, owoce, woda, roller.

Powołania: Cudak O., Grodzki A., Koundouno M., Lenart A., Łysiak K., Machnowski F., Nocuń S., Pośpiech T., Siwiński J., Szulecki A., Szmytkowski N., Wiśniewski P., Łowczykowski J., Gałązka B.