Informacje dotyczące naborów do klasy sportowej w SP nr 210 znajdują się na: sp210.varsovia.waw.pl

Białe Orły - Varsovia Centrum

 

 

W sobotę, 20 kwietnia, o godzinie 17.00 rozegramy mecz z drużyną BIAŁE ORŁY SP. Z O.O.

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 16.00, Ostródzka 175, 03-289 Białołęka. 

Zabieramy: czerwone spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, owoce, woda, roller, LEGITYMACJA.

Powołania:

 

 

 

 

Varsovia - Legia

 

 

 

W sobotę, 20 kwietnia, o godzinie 11.00 rozegramy mecz z drużyną Legia Warszawa. 

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 10.00, na Varsovii. 

Zabieramy: białe getry, czerwone spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, owoce, woda, roller, termika.

Powołania:

Escola - Varsovia

 

 

W sobotę, 13 kwietnia, rozegraliśmy mecz z drużyną WM-SPORT SP. Z O.O.

Varsovia Centrum - Semp

 

 

W niedziele, 14 kwietnia, o godzinie 17.00 rozegramy mecz z drużyną Semp Warszawa 

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 16.00, na Varsovii. 

Zabieramy: czerwone spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, owoce, woda, roller, LEGITYMACJA.

Powołania: Milczarski, Krukowski, Zieliński, Świercz, P i P Małaczek, Omelczuk, Zytek, Cudak, Siwiński, Nocuń, Wiśniewski, Sokołowski, Demaniuk, Jasik.

 

Escola - Varsovia

 

 

 

W sobotę, 13 kwietnia, o godzinie 13.30 rozegramy mecz z drużyną WM-SPORT SP. Z O.O. 

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 12.30, Aleksandra Fleminga 2, 03-176 Białołęka

Zabieramy: czerwone spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, owoce, woda, roller, LEGITYMACJA.

Powołania: Szulecki, Szwarc, Konowrocki, Pośpiech, Lenart, Kośmiński, Krysztofiak, Kuschak, Hrehoruk, Szmytkowski, Jeżak, Świątek, Kaczorowski.

Varsovia Centrum - KS Ursus Warszawa

 

 

 

W sobotę, 6 kwietnia, o godzinie 13.00 rozegramy mecz z drużyną KS Ursus II Warszawa. 

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 12.00, na Varsovii. 

Zabieramy: czerwone spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, owoce, woda, roller, LEGITYMACJA.

Powołania: Milczarski, Krukowski, Zieliński, Świercz, P i P Małaczek, Omelczuk, Zytek, Hyliński-Zygmunt, Szmytkowski, Cudak, Jeżak, Sokołowski, Sikorski, Demaniuk.

 

 

 

Varsovia - Legionovia Legionowo

 

 

 

W sobotę, 6 kwietnia, o godzinie 11.00 rozegramy mecz z drużyną KS Legionovia Legionowo. 

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 10.00, na Varsovii. 

Zabieramy: czerwone spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, owoce, woda, roller, LEGITYMACJA.

Powołania: Szulecki, Nocuń, Szwarc, Konowrocki, Pośpiech, Lenart, Kośmiński, Siwiński, Krysztofiak, Kuschak, Rawa, Wiśniewski, Hrehoruk.