Kluby Partnerskie Varsovii

Kluby Partnerskie Varsovii to projekt skierowany do akademii piłkarskich, które na pierwszym miejscu stawiają sobie rozwój dziecka.

Celem współpracy jest podniesienie umiejętności jak największej grupy młodych zawodników i przygotowanie ich do wejścia na piłkarski wyższy poziom.

Współpraca opiera się na wymianie doświadczeń organizacyjno-szkoleniowych dotyczących metodologii oraz identyfikacji najbardziej utalentowanych zawodników i zawodniczek.

Reprezentanci naszych Klubów Partnerskich biorą udział w rozgrywkach "Varsovia całej Warszawy" i innych inicjatywach organizowanych przez nas oraz przez nasze Kluby Partnerskie.

Wyróżniający się piłkarze i piłkarki zapraszani są na nasze treningi oraz do występów w turniejach w barwach Varsovii. Odbywa się to każdorazowo po partnerskiej konsultacji trenerów Varsovii ze szkoleniowcami Klubu Partnerskiego. Dobro dziecka jest dla nas priorytetem.

Więcej informacji o projekcie Klubów Partnerskich Varsovii - trener Michał Apczyński: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 509-385-517

Obecnie do Klubów Partnerskich Varsovii należą: A2R Żoliborz, BKS Bemowo, UKS Derby, G-91 Bemowo, Ferajna, KS Grom,  Junior Zacisze, Soccer Academy, Sparta Białołęka, Tygrysy Orkana.