Varsovia Camp Olecko 2021


VARSOVIA CAMP OLECKO

14-23 lipiec 2021 r.

Szczegóły i zapisy w rozwinięciu.

 Miejsce: Zakwaterowanie i wyżywienie. OW Skarpa Olecko, ul. Sembrzyckiego 20  

 Transport: Przejazd autokarem na trasie Warszawa- Olecko- Warszawa

  Opieka:Opiekę nad dziećmi podczas całego obozu sprawować będą trenerzy Varsovii. Treningi piłkarskie odbywać się będą wg Varsovia Football System i będą prowadzone również przez trenerów klubowych. Zajęcia dodatkowe (pływanie, mma) prowadzone będą przez instruktorów.

 Uczestnicy: Zawodnicy i zawodniczki UKS Varsovia (istnieje możliwość zapisu dla dzieci spoza klubu)

 Program:

- codzienne 2 treningi piłki nożnej;

- sport do wyboru: pływanie/ mma (1 trening dziennie). Lekcję pływania odbywać się będą na pływalni z podziałem na grupę początkująca i zaawansowaną. Zajęcia z MMA to doskonalenie sprawności ogólnej i podstawy sportów walki z przepisami dostosowanymi do wieku uczestników

-pływanie na bananie/ pływanie motorówką

-multisporty: siatkówka plażowa, wycieczka rowerowa, kwadrant, podchody, tenis, bilard, tenis stołowy, gry terenowe, zabawy integracyjne.

- wycieczka do Majątek Marczak Giże (gokarty, kolej tyrolska, mini golf, trampoliny, rowerki wodne, pieczenie gofrów etc.)

- gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu;

Program dnia to 3 bloki tematyczne:

I: Piłka nożna (rano, wieczór)

II: Pływanie/ MMA (popołudnie)

III: Multisporty, gry i zabawy (popołudnie, wieczór)

 Zapisy i płatność:

Zapisy prosimy dokonywać poprzez wypełnienie poniższego formularza.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Płatność prosimy dokonywać na subkonto UKS Varsovia o nr 27 1940 1076 3051 8115 0020 0000 w tytule wpisując "imię i nazwisko dziecka, wpłata na cele statutowe"

I rata w wysokości 430 zł płatna do 30 kwietnia.

II rata w wysokości 1000 zł płatna do 30 czerwca.

Opłata za sport dodatkowy zbierana będzie na zbiórce w dniu wyjazdu (250 zł)

Cena zawiera: przejazd, zakwaterowanie i wyżywienie, opiekę trenerów i wychowawców, ubezpieczenie, wycieczkę, treningi piłkarskie, pamiątkową koszulkę, zapas wody podczas całego obozu.

Relacje z poprzednich letnich obozów:

Inne informacje:

Ze względu na stan pandemii i możliwymi obostrzeniami dot. letniego wypoczynku dzieci i młodzieży informujemy, iż program obozu może ulec zmianie. Jednocześnie zapewniamy, że zastosujemy się do wszystkich wytycznych Ministerstwa Edukacji Narodowej i Polskiej Izby Turystyki. Obóz objęty będzie nadzorem kuratorium oświaty.

W przypadku rozprzestrzeniania się epidemii lub zaistnienia innych z tym związanych okoliczności zagrażających bezpieczeństwu, obóz może zostać odwołany, a wszystkie poniesione koszty zostaną zwrócone w pełnej kwocie.